ˆ

Przewodniczący Rady Gminy

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Przewodniczący Rady Gminy

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2012-04-19 23:10:06

Akapit nr 1 - brak tytułu

Uwaga!
 
W związku z  realizacją Uchwały Nr VI.31.2019  Rady Gminy Pszczew
w sprawie zarządzenia wyborów Sołtysa i rad sołeckich
kolejny dyżur  Przewodniczący Rady Gminy Pszczew będzie
pełnił w dniu 19 marca 2019 roku.
 
Przepraszamy i zapraszamy
 
ZMIANA
Przewodniczący Rady Gminy Pszczew
 
ROMUALD TANKIELUN
 
Przewodniczący Rady Gminy pełni dyżur
w okresie od 11 marca 2019 roku do 31 maja 2019 roku w każdy wtorek od 17.00 do godz. 18.00
w Urzędzie Gminy w Pszczewie ul. Rynek 13 
pokój nr 13, tel. 95 749 23 19

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Pszczew
Osoba, która wytworzyla informację: Krystian Grabowski Data wytworzenia informacji: 2012-04-19 23:10:06
Osoba, która odpowiada za treść: Krystian Grabowski Data wprowadzenia do BIP 2012-04-19 23:10:06
Wprowadził informację do BIP: Zasilenie Danymi Data udostępnienia informacji: 2012-04-19 23:10:10
Osoba, która zmieniła informację: Administrator Systemu Data ostatniej zmiany: 2019-03-11 13:59:04
Artykuł był wyświetlony: 1664 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy w Pszczewie
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu